Bhutan

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Bhutan

Nieruchomość na sprzedaż w Bhutanie

Bhutan jest buddyjskim królestwem we wschodnich Himalajach i słynie z klasztorów, fortec (lub dzong) i spektakularnych widoków, od subtropikalnych równin po strome góry i ich doliny. Himalajskie szczyty, takie jak Jomolhari, o wysokości 7326 m, są popularnym miejscem dla miłośników trekkingu. Klasztor Paro Taktsang, znany również jako Tygrysia Tana, zbudowany jest na zboczu góry w lesie w dolinie Paros.

Bhutan graniczy na północy z Tybetem (Chiny), a na południu z Indiami.

Thimphu jest stolicą i najbardziej zaludnionym miastem Bhutanu, stolicą dzielnicy, której nadaje nazwę. Znajduje się w środkowo-zachodniej części kraju. Miasto jest budowane w kierunku północ-południe w zachodniej części doliny utworzonej przez Raidāk i jest trzecią stolicą na świecie pod względem wysokości.

Thimphu i kilka innych dużych miast w Bhutanie doświadczają braku domów do wynajęcia, ale także braku nieruchomości na sprzedaż w Bhutanie. Wynika to z rosnącej dostępności zatrudnienia i widziałem, jak ludzie z 20 Dzongkhaków migrują do miejsc takich jak Thimphu, Pheuntsholing, Gelephu itp.

Po pierwsze, nie jest łatwo znaleźć zakwaterowanie do wynajęcia w mieście Thimphu. Szanse są większe w obszarach takich jak Babesa (południe), Taba (północ) i innych obszarach przygranicznych.

Jeśli jesteś zainteresowany nieruchomościami na sprzedaż w Bhutanie, może to być dobry moment na ich zakup, ponieważ branża hotelarska w Bhutanie kwitnie, szczególnie w okolicach głównych atrakcji, takich jak Gniazdo Tygrysa, piękne Dzong, dzikie widoki wspaniałych dolin i oczywiście z powodu łatwej dostępności.

 

Jeśli chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż w Bhutanie, Paro jest najlepszym miastem do życia z wielu powodów: dostępu do międzynarodowego lotniska, wielu wysokiej jakości hoteli i restauracji w mieście i jego okolicach, bliskości Thimphu, ogromnego rozwoju dla turystyki i powiązanych gałęzi przemysłu oraz boom przedsiębiorczości na małe gospodarstwa domowe / domy i samowystarczalne firmy.

Jeśli więc chcesz przeprowadzić się i kupić nieruchomość na sprzedaż w Bhutanie, teraz jest odpowiedni okres.

  •  
    Przeprowadzka do Bhutanu. Emigranci i mieszkają w Bhutanie.

      Kontynuując analizę najbardziej sugestywnych krajów na świecie, w których można dokonać relokacji z całkowitym spokojem i łatwością, dosłownie oczarowała nas wyjątkowa rzeczywistość tego rodzaju. Królestwo buddyjskie położone we wschodnich Himalajach, znane na całym świecie z tego, że gości ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 4913

Sprzedaż 3 sypialnie, Bhutan, Thimphu, Thimphu, center

399,854.40PLN
Sprzedaż
3 sypialnie

166 m²
Dom jest sprzedawany w pełni umeblowany, łącznie z artykułami AGD, zasłonami, meblami do salonu i sypialni. Obiekt ma pomalowane wykończenie, a budowę...
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB